Kdy obdržím svou objednávku?

Objednávky jsou odesílány každý pracovní den. Doba dodání je obvykle do 2 pracovních dnů. Vše však závisí na přepravní společnosti.

Mohu si koupit blckout. v kamenné prodejně?

Bohužel ne, naši hru lze zakoupit pouze na našem e-shopu.

Jak mohu zrušit svou objednávku?

Svou objednávku můžeš zrušit zasláním e-mailu na adresu hello@blckout.cz, ale nezapomeň, že pouze do doby, než bude objednávka odeslána.

Je bezpečné platit kartou?

Ano! Naše stránky používají šifrování HTTPS, což znamená, že všechny citlivé údaje jsou zašifrované a nikdo (ani my) je nevidí. Platební bránu poskytuje společnost Stripe.com, nejpoužívanější a nejbezpečnější platební brána na světě.

Jak mohu vrátit svou objednávku?

Objednávku můžeš snadno vrátit do 14 dnů od doručení. Dodané zboží však musí být vráceno bez poškození ochranné fólie a znovu dodáno v kompletním a původním balení.

Mám nárok na slevu, když si koupím více her?

Ano, ať už jsi jednotlivec nebo firma, pokud plánuješ objednat více než 10 her, neváhej nás kontaktovat e-mailem na adrese hello@blckout.cz. Vypracujeme ti nabídku na míru.

Jak vás mohu kontaktovat?

Jednoduše! Nalezneš nás na mnoha sociálních sítích (Facebook, Instagram, TikTok) nebo nás můžeš kontaktovat e-mailem na adrese hello@blckout.cz.

Nabízíte nějaké slevové kupóny?

Obecně nenabízíme žádné slevové kupóny. O všech novinkách se však můžeš dozvědět z našich sociálních sítí (Facebook, Instagram, TikTok).