O hře blckout.

Hra, která byla vytvořena milovníky alkoholu pro milovníky alkoholu.
alkoholické karty
Ještě nemáš nalito? Už včera bylo pozdě. Díky hře blckout. budeš mít příležitost plnit šílené a divoké úkoly a odpovídat na otázky, o kterých se ti ani nesnilo. 150 karet se postará o celovečerní zábavu, na kterou určitě (ne)zapomeneš.

Jednoduchá karetní hra pro 3 a více hráčů. Cílem hry je získat více bodů než ostatní spoluhráči. Hra obsahuje 150 karet rozdělených do 3 typů. Hra pokračuje, dokud se nepoužijí všechny karty z balíčku, nebo můžete hru ukončit po předem dohodnutém čase či počtu kol. Na konci hry si hráči spočítají body (pokud toho budou schopni) a vyhrává ten, kdo jich získal nejvíce.

Tato hra není vhodná pro osoby mladší 18 let! Hru nedoporučujeme hrát s rodinnými příslušníky. blckout. je hra vhodná na každou oslavu, party nebo kamkoliv, kde se sejdou lidé, kteří se chtějí pobavit.

Zaručeně divoká noc: Střídejte se v tahání karet, které vás vyzývají dělat šílené úkoly a otázky.

Zaručený blackout: Vyhraj nad ostatními tím, že zvládneš většinu úkolů, ale to se nepodaří asi nikomu.

150 hracích karet: blckout. obsahuje 150 karet, které se postarají o celovečerní zábavu, ale říká se, že ji ještě nikdo nedohrál celou. Kdo ví asi proč. 🤭

Pravá alkoholová hra: Jsi také unavený z klasických a nudných alkoholových her, které hrávala ještě Marie Terezie? My také. Proto jsme vytvořili hru, která je navržena tak, abys ji už podruhé hrát nechtěl, jak budeš mít silnou kocovinu. 🥴

Hra pro 3 a více hráčů: Hra je určena pro 3 a více hráčů. Počet hráčů není omezen, takže je jedno jestli hru hrají 4 hráči nebo 8 hráčů.

Zaujal tě blckout.?

Protože blckout. nemůže chybět na žádné dobré párty. Vyhraj nad ostatními tím, že zvládneš většinu úkolů, ale to se nepodaří asi nikomu.
Zjistit více

PODÍVEJ SE, CO O NÁS ŘEKLI ZKUŠENÍ MILOVNÍCI ALKOHOLU